Shiten bletet me koshere

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten bletet me koshere

Detajet

Postuar
18 qershor 09:35
Kategoria
Biznes & Punësime > Kafshe ferme
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Shiten 26 koshere bletesh dy kateshe me rama te ri, dylla te ri dhe koshere te reja, me te gjitha paisjet e bleteve. Per arsye te pamundesis se kujdesjes per shkak te moshes. Shitet dhe makina pikap TDI diesel viti prodhimit 99 me klime per 5 persona ne gjendje te rregullt. Çmimi me marreveshje


Shpallje te ngjashme