FORD TRANSIT TDCI 2. 4 klim. navi.tempomat.

Çmimi: 4.400 €
FORD TRANSIT TDCI 2. 4   klim. navi.tempomat.

Detajet

Postuar
2 shkurt 18:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Ford transit elektronik nga ch 6 shpejtesi (140 ps.)me dogan me servisa te kryme me goma të veres dhe te dimrit me bandasha (4). Kombi posedon:ABS ESP bord computers hydraulic tempomat, navigacion, komanda ne timon, drita kristal dhe allogenka, dritaret dhe pasqyrat elektronike, mbyllja qendrore, radio fabrikisht me CD, aoks, sistem per telefon, KLIME FUNKSIONALE. me kilometra te garantume me liber servis 190000. model i 2011. (sistemi i alarmit). .rks. i skaduar.pres bleres serioz. (qmimi ipa diskutushem.) ndrrim nuk boj. falemderit.


Shpallje te ngjashme