Shitet Eskavatori Mal 90 dhe Kamioni Mercedes Benz L 608!

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Eskavatori Mal 90 dhe Kamioni Mercedes Benz L 608!

Detajet

Postuar
7 gusht 2022 03:26
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Shitet Kamioni Mercedes (Daimler Benz) Dy dyersh, ngjyre e kuqe e mshelt, Tipi L 608 D, Viti 1972, Keper;
Poashtu
Shitet Eskavatori Mal 90,
Te dyjat jane me dokumente te rregullt dhe në gjendje të rregullt- perkthimi i menjëhershëm!
Çmimi sipas marrveshjes!
Nr. Kontaktues Afrimi: 044236602;


Shpallje te ngjashme