XFX Radeon RX 7900 XT SPEEDSTER MERC310 BLACK Gaming Graphics Card

Çmimi: 600 €
XFX Radeon RX 7900 XT SPEEDSTER MERC310 BLACK Gaming Graphics Card

Detajet

Postuar
14 janar 15:43
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

detajet e produktit

Paketim i ri origjinal dhe ne ofrojmë shërbime dërgimi në adresën tuaj të shtëpisë.

Na shkruani direkt në [email protected] ose na telefononi për të porositur produktin tuaj në +1 (608) 205 0000


Shpallje te ngjashme