Shitet dyqani ne Qarshi te vogel, Gjakove

Çmimi: 99.000 €
Shitet dyqani ne Qarshi te vogel, Gjakove

Detajet

Postuar
13 janar 11:39
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Dyqani ndodhet ne qender te Qarshise se vogel, perballe xhamise se Mahmut Pashes, me hapesire 30 m2 dhe me bodrum te madhesise se njejte.


Shpallje te ngjashme