CNC Plasma

Çmimi: Me Marrveshje
CNC Plasma

Detajet

Postuar
12 qershor 14:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Bëjm prodhimin e mjeteve CNC per metal, drru ose plastik të përmasave te ndryshme


Shpallje te ngjashme