Shes paisje te reja te gastronomis

Çmimi: Me Marrveshje
Shes paisje te reja te gastronomis

Detajet

Postuar
30 mars 22:35
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Shes pajisje te reja te importuara nga Norvegjia
1. Hapse brumi per pizza me diameter ○ 20cm deri ne 50cm
2. Grill automatik me kapacitet te madh dhe te shpejtë te cilet kryesisht perdoren ne McDonald\'s dhe King burger etj
3. Frites automatike me kapacitet te madh dhe te shpejtë e cila nuk leshon avull dhe erë

Te gjitha paisjet jan te reja te pa perdorura dhe te importuara nga Norvegjia.


Shpallje te ngjashme