Skele me qera

Çmimi: Me Marrveshje
Skele me qera

Detajet

Postuar
27 maj 08:42
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Posedojme mbi 10,000 m2 skele qe i japim me qera


Shpallje te ngjashme