BEJME SHFAROSJEN E BUBA SHFABAV ME GARANCION 6 MUA

Çmimi: Me Marrveshje
BEJME SHFAROSJEN E BUBA SHFABAV ME GARANCION 6 MUA

Detajet

Postuar
3 prill 23:17
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Bejm eleminimin e te gjitha llojeve te insekteve duke perdorur preparate (INSEKTICIDE DHE RODENTICIDE) Ekologjike. Pra ne bejme asgjesimin dhe eliminimin e te gjitha insekteve te demshme siq jan: BUBASHFABAT, MIZAT, MUSHKONJAT, BUBRRECAT, TARATABIQAT (Stenicat), PLESHTAT Po ashtu kryejm dezenfektimin kunder Bakterieve dhe Virusave si dhe Deratizimin kunder Minjeve (Brejtesve) Te gjitha keto sherbime kryhen ne menyr Profesionale nga teknik te Qertifikuar. Kompania jon kryen edhe sherbimet e D.D.D. si ne Fabrika,Depo te mallrave,Lokale Afariste Caffebar etj. Me Garancion 6 Mujor ne Sherbimin e Kryer. Te licencuar nga Ministrija e Bujqesis Leshojm Vertetimtima per Lokale. Punojm ne ter teritorin e Kosoves. KONTAKTI: +37745 828 535 Viber dhe WhatsApp. JU MIRPRESIM


Shpallje te ngjashme