Bejme eliminimin e bubashvabave

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
17 mars 20:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike.
Tretmani zgjat 30 minuta, nuk përmban erë dhe mund të kryhet në të gjitha stinët e vitit pa pasur nevojë ta lëshoni ambijentin ku jetoni, punoni pra: banesën, shtëpinë, lokalin etj. Eliminimi fillon menjëher gjatë aplikimit të preparatit.
Garantojmë eliminimin e plotë.
Shërbimet i kryejm në tërë teritorin e Kosovës.
Gjithashtu ofrojmè produkte pèr asgjesimin e milingonave (bubrecave), mushkonjave, mizave etj., si dhe produkte per largimin e pèllumbave, gjarperinjeve, minjève.

Ju mirëpresim.

Tel: 044 / 220 - 260
Viber +383 44 220 - 260


Shpallje te ngjashme