Blej DIAZEPAM, ZOPICLONE, TRAMADOL, LEXAURIN , GABAPENTIN, XANAX, TEMAZEPAM etj.

Çmimi: 10 €
Blej DIAZEPAM, ZOPICLONE, TRAMADOL, LEXAURIN , GABAPENTIN, XANAX, TEMAZEPAM etj.

Detajet

Postuar
30 gusht 17:02
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Blej Benzodiazepinat dhe opiatet me çmime të mira


Email: [email protected]

Telefoni / WhatsApp: +447451236689
 
 
Dyqan Online ku ju merrni produkte 100% autentike nga farmacitë. Ne kemi këto produkte në magazinë:

Email: [email protected]

 Telefoni / WhatsApp: +447451236689
 
-DIAZEPAM / (TUBS)

-ZOPICLONE

-TRAMADOL

-GABAPENTIN

-XANAX

-LEXAURIN

-TEMAZEPAM / TEMAZEPAM GREEN EGGS

-PREGABALIN

-Clonazepam

-Lorazepam

-Galenikas
 
-LSD
 
-Viagr #

-MSJS / MSJS TUBS

-HELEX

-PHYSETONE / metadon

-APAURIN

- PHOSPHATE OODINE 60mg

-Suboxone

-Klonopin

-Fentanyl

-Meperidine

-Nembutal

-Opana 40mg

-Aktiv prometazina

DHE TË TJERËT BENZODIAZEPINES

-etc.

 
Të gjitha çmimet tona janë ulur në çmime me shumicë. Ne bëjmë pagesën e ardhshme të ditës për në Mbretërinë e Bashkuar, Kanada dhe SHBA, Ne gjithashtu të ofruar në mbarë botën. Ne gjithashtu kemi produkte të tjera që nuk janë në listë, kështu që nëse keni nevojë për diçka që nuk është e listuar, mos ngurroni të kërkoni më shumë informacion. Për më shumë informacion se si të vendosni një porosi, ju lutemi na kontaktoni më poshtë

Email: [email protected]

 Telefoni / WhatsApp: +447451236689


Shpallje te ngjashme