Sherbime cilesore ??????

Çmimi: Me Marrveshje
Sherbime cilesore ??????

Detajet

Postuar
31 mars 07:11
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Kryej keto sherbime:blurjen e mishit, perziirjen, mbushjen e suxhukut si dhe terjen e suxhukit dhe terjen e proshutes, bejm suxhuk me porosi.viper:+ 37744316541.


Shpallje te ngjashme