TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049 81 71 81

Detajet

Postuar
6 prill 15:43
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Ofrojme me qera :
*Tenda me dimensione dhe pamje te ndryshme ( me ndriqim ) ,
*Karrika me mbulesa dhe pa mbulesa ,
*Tavolina me mbulesa dhe pa mbulesa ,
*Tavolina Speciale Dekoruese per qift,
*Karrikat Speciale Dekoruese per qift.
***TRANSPORTI DHE MONTIMI GRATIS***
Tel/viber : (+383) 049 81 71 81.


Shpallje te ngjashme