TENDA SHATORRA me qera

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA SHATORRA me qera

Detajet

Postuar
9 janar 21:28
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Ofroj me qera tenda me ngrohje dhe dysheme per ceremoni te ndryshme, ahengje dhe t'pame, per dimer dhe vere

Sherbimet kryhen me shum seriozitet dhe me qmime te volitshme

044276678
049276678


Shpallje te ngjashme