Tenda Karrika tavolina me qera 049:306:493

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
11 korrik 10:40
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA ( TENDAT POSEDOJNE DIMENZIONE 5X10 6X12 DHE NDRIQIM) TAVOLINA ME MBULESA DHE PA MBULESA KARRIKA ME MBULESA DHE PA MBULESA PER REZERVIM KONTAKTO VIBER OSE TEL 383 49 306 493


Shpallje te ngjashme