Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

Çmimi: Me Marrveshje
Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

Detajet

Postuar
19 qershor 05:46
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavolina me mbulesa. Shankerica , tavolina te rrumbullakta me mbulesa Per rezervime na kontaktoni ne nr: 049-214-721 (Viber&Whatsapp 24h) dhe 044-630-181


Shpallje te ngjashme