Transport Ngarkim Shkarkim 20T/28M NisiKran

Çmimi: Me Marrveshje
Transport Ngarkim Shkarkim 20T/28M  NisiKran

Detajet

Postuar
4 prill 18:13
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi


Nisi Kran shpk posedon kamionin me kran Palfinger pk66000 me lartesi derj 28 metra dhe peshen maksimale 20 ton.
Nisi Kran kryen keto sherbime ne ter teritorin e kosoves:
- Ngarkim - shkarkim deri 20 ton.
- Transport i kontinierve, gjerneratorve etj.
- Vendosjen e Kapriatave , shtyllave elektrike etj.
- Ngritjen e reklamave, klimave te ndryshme etj.

NisiKran shpk Tel: 044958677 Viber


Shpallje te ngjashme