BMW 530

Çmimi: 6.200 €
BMW 530

Detajet

Postuar
22 shkurt 16:42
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
530
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

SHES BMW D530 FULL OPSION 320 PS
ne gjendje shum te mir teknike dhe optike, si brenda ashtu edhe jasht
Interier i brendshem M-packet shum e paq, lekur e zez nxemje memorje nkarrika dhe tgjitha pjest te levizshme,
senzora parkingut, te shiut etj
shpenzimet shum tvogla
makina sesht hipotek e gatshme per perkthim meniher dhe per qdo lloj prove
bejm edhe ndrrim

kontakt 043990508
Viber +383 45 621 879


Shpallje te ngjashme