?BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24/7?

Çmimi: 49.523.954 €
?BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24/7?

Detajet

Postuar
30 gusht 2021 09:13
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
400
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
300 000 - 349 999

Përshkrimi

AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049523954
Dhe viber +38349523954


Shpallje te ngjashme