Shes veturen SMART 600 CC

Çmimi: 2.200 €
Shes veturen SMART 600 CC

Detajet

Postuar
15 korrik 13:13
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
Model tjetër
Viti i prodhimit
1999
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
130 000 - 139 999

Përshkrimi

Shes veturen Smart
Është ne gjendje perfekte
Posedon Klime 2 sezonale
Automatik, Benzin
Serviset e kryera
Me panorame
Goma te Veres dhe te Dimrit
Prodhuesi Mercedes Benz
E Regjistruar me RKS
Ndrrim nuk boj
Vetura gjendet ne fshatin Rogove
Per me shume informata kontaktoni ne tel: +383 43 759 566


Shpallje te ngjashme