Shitet banesa 4 dhomeshe perballe Vives,Interexit-Gjilan

Çmimi: 550 €
Shitet banesa 4 dhomeshe perballe Vives,Interexit-Gjilan

Detajet

Postuar
1 korrik 20:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan
Kuadratura
137 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet banesa ne kompleksin banesor Arberia,Gjilan,me siperfaqe 137 m2,kati i 3-te,i cili,gjindet perballe qendrave tregtare Viva Fresh,Interex,Jusk ,Jumbo,Gorenje,etj.Banesa ka pamje komplet me te gjitha dhomat kah parku i qytetit dhe shkolles Abaz Ajeti.Banesa ,eshte 4 dhomeshe me renditje.posedon sallonin me kuzhine,Nga salloni del ne ballkon me pamje perfekte e te papenguar te qytetit para saj,pastaj nje korridor,dy banjo,nje magazine,3 dhoma te medha te fjetjes,njera dhome e fjetjes eshte me ballkon.Korridore shume te gjera ne hyrje ne kat,jane vetem 3 banesa,lifti ,parking i madh i perbashket ,po ashtu parking nentokesor komplet kompleksi banesor.Banesa perveq nxemjes me rryme ka oxhak dhe mund te lidhet me kamin me pelet lidhja eshte veq e vendosur,Po ashtu perveq nxemjes me rryme e pelet prej baneses e deri ne rruge kryesore jane te vendosur edhe gypat per tu lidhur nese vie ngrohje kolektive nga qyteti ne te ardhmen.Para nderteses ka gjerlberim ,gjindet parku I qytetit dhe shkolla dhe asnje ndertim nuk behet ne te ardhmen perpara per tia zene pamjen.Po ashtu perpara ka disa fusha sporti si>futbolli,basketbolli,dhe hapesire per aktivitete rekreative e sportive.Banesa eshte e gatshme per banim,nevojiten vetem mobilet.


Shpallje te ngjashme