Goma 15 te veres

Çmimi: 70 €
Goma 15 te veres

Detajet

Postuar
16 nëntor 22:55
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Shiten gumat e veres ne gjendje shum te mir 195/65/15 te veres te vitit 2019