Opel Vectra C B

Çmimi: Me Marrveshje
Opel Vectra C B

Detajet

Postuar
2 prill 12:25
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

2.0 benz pjes rezerv 1.8 benz


Shpallje te ngjashme