Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA

Detajet

Postuar
2 prill 00:24
Kategoria
Patundshmeri > Garazh
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Shitet GARAZHA te Kompleksi FITORJA

GARAZHA eshte e gatshme dhe mund te perdoren menjeher dhe gjenden nen Kompleksin e Banimit. Garazha ka gjeresi prej 2 metra e 85 centimetra, dhe gjatesi prej 4 metra e 60 centimetra. Qasja ne garazhe mund te behet vetem nga pronaret e saj permes sistemit te qasjes elektronike

Qmimi sipas marreveshjes


Kontaktoni ne +377 44 132 914
+ 377 33 178 476 ose ne e-mailin: [email protected] & [email protected]


Shpallje te ngjashme