Daulle plastike

Çmimi: 300 €
Daulle plastike

Detajet

Postuar
6 dhjetor 19:18
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Eshte e re e pa perdorur ne gjendje shume te mire dhe tingullin e ka shume te mire, komode gjatë luatjes eshe e lehte dhe e pershtatshme per ta mbajtur.