LINA-Shitet Lokali 44 m2 -Kati I në Gjilan

Çmimi: 2.500 €
LINA-Shitet Lokali 44 m2 -Kati I në Gjilan

Detajet

Postuar
1 prill 21:26
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Shitet:Lokali
Hapësirë:44 m2
I përshtatshëm pë zyre shërbyse,ordinanca etj.
sepse gjendet në qendër të qytetit dhe ka reklamë të mirë.
Lokali i ka 44 m2 neto.
Pronari shqiptarë
Dokumentacion në rregullë.

I Autorizuar për bisedime dhe shitje:Agjensioni LINA
kontakti:tel:(+377)44/106-626 dhe (+383)44/172-626
[email protected]


Shpallje te ngjashme