LINA-Shitet Restaurant Luxor ne Gjilan 102/16L

Çmimi: Me Marrveshje
LINA-Shitet Restaurant  Luxor ne Gjilan 102/16L

Detajet

Postuar
2 maj 11:58
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Shitet Restaurant Luxor 2000m2 dhe 36 ari oborr
Restauranti gjendet në Gjilan dhe ka qasje në rrugën kryesore.
Poashtu ka parking shumë të madhë dhe ofron një ambient relaksues si për shërbime hoteliere e po ashtu edhe për organizimin e ahengjeve si dasma etj.

Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut\" afër ETC
Kontakti: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon\" shëno :Agjensioni LINA\" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA


Shpallje te ngjashme