Leshohet me Qera Hapesira ne Qender tek Sheshi i ri

Çmimi: Me Marrveshje
Leshohet me Qera Hapesira ne Qender tek Sheshi i ri

Detajet

Postuar
8 korrik 15:21
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Leshohet me qera hapesira prej 421 m2 ne qender tek sheshi i ri prapa “Meti Commerce” dhe perballe “Kimi” me dalje ne shesh me gjatesi prej 20 m.

Oborri eshte ne vendin me te mire dhe me te frekuentuar ne Gjilan, i pershtatshem per biznes hotelierie.

Per kushtet bisedohet gjate negociatave.

Te interesuarit te lajmerohen ne kete nr. telefoni: +383 44 435 830

Presim vetem investitor serioz!


Shpallje te ngjashme