Lokali leshohet me qera 100m2

Çmimi: Me Marrveshje
Lokali leshohet me qera 100m2

Detajet

Postuar
4 prill 07:25
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Leshohet me qera lokali ne lagjen Kamnik afer rrethit te ETC-ja. Lokali ka pozite te mire per zhvillim te biznesit. Eshte lokal i ri dhe i gatshem per pune. Per informata lajmerohuni ne nr kontaktues 044-597-777


Shpallje te ngjashme