Lokali në Gjilan

Çmimi: 50.000 €
Lokali në Gjilan

Detajet

Postuar
31 mars 16:36
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Shitet lokali me sipërfaqe prej 30m2 i cili gjendet në katin e parë.
Lokal i rregulluar me pllaka të cilësis së lartë, i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme dhe i gatshëm për shfrytëzim.
Posedon banjo, infrastrukturë të plotë.
Lokali gjendet në rrugën ‘Abdullah Tahiri’,afër tregut të gjelbërt
Òªmimi lokalit është 50.000 i diskutueshëm.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: [email protected]
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA


Shpallje te ngjashme