OBJEKTI NE SHITJE

Çmimi: 165.000 €
OBJEKTI NE SHITJE

Detajet

Postuar
30 mars 19:18
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Shitet Shtëpija me gjithë Lokal
....B+P+2..Shtëpija posedon: Garaxhën(Podrumin)+Depon Shtepiake+2 kate të banimit, 8dhoma+2 Banjo dhe 4 ballkona+2 terraca, Shtëpija është e banueshme pothuajse e rregulluar në tërësi d.m.th.3 katet e objektit Jane te perfunduar ne teresi suvatimi me abrib dhe full abrib,ybercug laminat,elektricitet,ujesjelles,dhe nxemje qendrore VETEM KATI 4 NUK ESHTE I PERFUNDUAR DHE PJESA E JASHTME E OBJEKTIT SIQ SHIHET EDHE NE FOTO.Shtëpija është e ndërtuar në vitin 2012. Lokali posedon 132m2 i rregulluar dhe është gati për shfrytëzim siq shihet edhe në foto për çfarëdo lloj biznesi posedon dy banjo d.m.th,Lokali mundet me u nda edhe në dy pjesë+Lokali posedon edhe Depon(Magazinën) me sipërfaqe prej 65.m2 siq shihet në foto.Dokumentacioni kejt është në rregull në emrin tim përsonal, bartja bëhet menjehere.Shtëpija gjindet afër tek furra Dora ose më saktësisht tek zyret e Administratës së Ujësjellësit \"Hidromorava\" në një pozitë ideale shumë të mirë në Skaj të rrugës kryesore. çmimi është i arsyeshëm dhe i diskutueshëm për më shumë info tel: 044 205 669 ose në adresën elektronike njëjtë…


Shpallje te ngjashme