Objekti ne tersi ipet me qira

Çmimi: Me Marrveshje
Objekti ne tersi ipet me qira

Detajet

Postuar
3 prill 08:10
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Objekti esht i pershtatshm per qdo lloj veprimtarie te biznesit ka 150 m siperfaqe banim ku jon tri dhoma gjumi salloni me kuzhin koridori banjo ndersa ka tiperdhes-lokalet 150 m objekti esht i rregullum sipas standartve evropiane ka podrumin 180 metra katror ku mun me hi me kamjonet ne podrom dhe mund te shfrytezohet si magazin ndersa gjersia e pllacit perskejt rr kryesore esht 15 m me 27m gjat per me shum na kontaktoni ne tel + 37744 357 975


Shpallje te ngjashme