Shes lokale dhe hapsiren afariste

Çmimi: 3.500 €
Shes lokale dhe hapsiren afariste

Detajet

Postuar
4 prill 18:14
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Shes lokalet me hapsire afariste si dhe per banim. Lokacioni gjendet ne qender te qytet (afer ambulances) i pershetatshem edhe per ndertim te larte.
Dokumentacioni dhe fletaposeduese te gjitha ne rregull. Hapsira eshte perreth rruges kryesore dhe me qasje edhe nga mrapa. Pron private leje ndertimi dej 7 kat jepet leja pron private qmimi 3500 ero per meter


Shpallje te ngjashme