Shitet Objekti ne Magjistralen Gjilan - Ferizaj

Çmimi: 1.200.000 €
Shitet Objekti ne Magjistralen Gjilan - Ferizaj

Detajet

Postuar
29 mars 18:56
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Shitet Objekti ne Magjistralen Gjilan - Ferizaj - Kodi 1232

Lokacioni: Magjistralen Gjilan - Ferizaj Km2

Siperfaqe: 1200 M2

-Objekti eshte funksional per Hoteleri.

Perdhesa eshte me 3 hyrje eshte funksional me 200 ulese munde te shfrytezohet si Restaurant ditor, ose salle per dasma

- Kati pare ka nje hyrje dhe perfshin kuzhinen dhe 2 tualete dhe sallen e dasmes per 300 persona plus 2 tualete.

- Kati i dyte ka nje hyrje dhe eshte funksional me 13 dhoma te cilat jane te rregulluara ne kushte shume te mira.

- Objekti ka 20 ari toke.
- Objekti permban : Nxehmje qendrore, Ventillim, Klimatizim.
- Parkingi perfshin mbi 30 vetura.
- Objekti posedon gjithashtu Trafe elektrike te posacme per Objekt.
- Objekti posedon Bunar, me uje te mjaftushem per gjithe objektin me pompa speciale.
-Objekti ka sistemi per zjarrefikes.

Çmimi €1.200.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: [email protected]
Web: www.prishtina-city.com


Shpallje te ngjashme