Kopresor 300 litra

Çmimi: Me Marrveshje
Kopresor 300 litra

Detajet

Postuar
28 janar 15:35
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Shese kopresor 300 litra elektromatorin 7.5 kw trefazor tre cilindra kopresor eshte i ri......Bmw audi wolswagen passat pezho citroen renault
shtepi banesa troje ford kombi traktor mercedes tttiki kopresor ajri viber +38344256012


Shpallje te ngjashme