Pompa Betonit

Çmimi: Me Marrveshje
Pompa Betonit

Detajet

Postuar
4 prill 19:36
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Pompa ne gjendje komplet te rregullt, e servisuar , e rmbajtur paster si ne korp, ashtu edhe kabina dhe ne tersi , per info mund te lajrmoheni ne
+38163 4343 97
+38163 622722


Shpallje te ngjashme