Shes kamioneten tre ton exhys

Çmimi: 2.400 €
Shes kamioneten tre ton exhys

Detajet

Postuar
14 qershor 14:45
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Shitet kamionta turbo Dizell
+41767379989 viber per xhdo informim qe ju intereson
Në xhendje shum te mir
Ngarkes peshe 1540 kg
152000 km te garantume
me servise ,dhe rrypin dhamzor të ndrrum
I ardhur prei zvicrres


Shpallje te ngjashme