DHOMA GJUMIT -FJETJES

Çmimi: Me Marrveshje
  DHOMA GJUMIT -FJETJES

Detajet

Postuar
1 prill 23:02
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Prodhojm Dhoma Fjetje . Dhoma per Femijë Kuzhina Garnitura etj, Per me shum kontaktoni ne numrat e telefonit 044 222 451 049 494 030 viber +377 44 799 989 Dhomat e fjetjes jon me 2 vite garancion dysheku (ortipedic pa feder) transportin si dhe montimin e bejm ne gjithe teritorin e Kosoves PER me Shume Modele vizitoni Faqen ton ne FACEBOOK MOBILERIA FER DIZAJN


Shpallje te ngjashme