SHATORA TENDA KARRIKA TAVOL ME QERA 044280873

Çmimi: Me Marrveshje
SHATORA TENDA KARRIKA TAVOL ME QERA 044280873

Detajet

Postuar
15 korrik 09:54
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Japim ne sherbim me qera shatora karrika dhe tavolina muni me thirr ne gjdo koh ne numrin 044280873 viber +38344280873 jeni te mir pritur