TENDA DIMROR ME NXEMJE KARIK TAVOLINA 044280873

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA DIMROR ME NXEMJE KARIK TAVOLINA 044280873

Detajet

Postuar
4 shkurt 06:25
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

japim me qera shatora karrika dhe tavolina shatorat jon me dimenzione te ndryshme si dhe me ndriqim transporti dhe montimi behen gratis ne ter teritorin e kosoves 044280873 viber+38344280873


Shpallje te ngjashme