Tenda karrika dhe tavolina me qera 044280873 viber

Çmimi: Me Marrveshje
Tenda karrika dhe tavolina me qera 044280873 viber

Detajet

Postuar
14 korrik 20:03
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Japim me qera tenda karrika dhe tavolina muni me thirr ne xhdo koh ne nr 044280873