TENDA EGZONI 049633978

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA EGZONI 049633978

Detajet

Postuar
21 gusht 15:19
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi


\"Tenda Egzoni\" Jap me qera Tenda , Karrika, Shankericadhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione te ndryshme,,transporti dhe montimi jan gratis ,, Gjithashtu kemi edhe Karrika edhe Tavolina me Mbulesa Tek ne mund te gjeni edhe Tavolinen e dekurumne per qift tendat posedojn edhe ndriqim , TENDA EGZONI kujdeset per ju, per rezervime dhe informata lajmrohuni ne Nr : 044 312 509....... 049 633 978 {24h ONLINE} viber 0038349633978