Tenda shatora karrika dhe tavolina me qera 044280873

Çmimi: Me Marrveshje
Tenda shatora karrika dhe tavolina  me qera 044280873

Detajet

Postuar
28 janar 2023 16:03
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Japum me qera tenda tavolina shatora dhe karrika me qera ne qdo koh jeni te mir pritur 24/7
Info 044280873 viber +38344280873
Shpallje te ngjashme