Friz 410 litra

Çmimi: 70 €
Friz 410 litra

Detajet

Postuar
17 mars 16:19
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Urgjent shesë frizin i perdorur por ne gjendje trregullt


Shpallje te ngjashme