Shiten frigo edhe enlarse

Çmimi: 100 €
Shiten frigo edhe enlarse

Detajet

Postuar
20 janar 18:54
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Shes frigoriferin ne gjendje te rregullt qmimi 100
Enlarse 120


Shpallje te ngjashme