Shitet bosch

Çmimi: 35 €
Shitet bosch

Detajet

Postuar
23 prill 17:08
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Shitet popma e ujit deres enlarses e re bosch e pa perdorur


Shpallje te ngjashme