Shitet kaldaja me dru

Çmimi: 1.000 €
Shitet kaldaja me dru

Detajet

Postuar
4 korrik 15:41
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

- Kalda 30 kw, ENRAD , Gjilan
- perpos me dru mund ti montohet edhe breneri per pelet.
- tregues elektronik te temperatures
- dere rezerve me ventilator,
- Edhe dy vite garancion te Fabrikes,
- Ne gjendje te rregullt teknike.
- apsolutisht pa asnje demtim as gervishje te jashtme.
- shume ekonomike dhe e lehte per perdorim.


Shpallje te ngjashme