Tupani

Çmimi: 40 €
Tupani

Detajet

Postuar
22 qershor 12:39
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan
Modeli
Model Tjeter

Përshkrimi

Shitet Tupani thuajse i ri.
Shiko fotot.Viber kontakt +38344298785


Shpallje te ngjashme