Blejm Vetura Pa Dogan VW AUDI BMW

Çmimi: 8.990 €
Blejm Vetura Pa Dogan VW AUDI BMW

Detajet

Postuar
22 janar 14:25
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Audi
Modeli
A3
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Burim
Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE VETURAT ME DEFEKTE AKSIDENTE JO TE RENDA PERPARSI _________VW PASSAT TOURAN GOLF AUDI BMW MERCEDES OPEL _________PER MA SHUM KONTAKT NE TEL OSE VIBER +383/49/300:273 /+383/49/888.028/////????////044/865/125_______________ zch


Shpallje te ngjashme