Bmw F10 Diesel 3.0 Automatic Tiptronic 8 G

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
1 shkurt 2021 02:11
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
525
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi


Bmw osht Gjendje Perfekte I Doganuar në Tetor 2018. Kilometra 255.400 tgarantume, Gomat e Reja Distronic Ulse Me nxemje etj .. Osht Extrem I Rujtun dhe I Servisum . pa asnjë defekt I Gatshëm për qdo Kontroll ! NR : 044 375 385